Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”: 8 i 22 października 2020.
Na początku września Kapituła Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” podjęła decyzję, że tradycyjna Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTS” – spotkanie środowiska ochrony zdrowia w Polsce – zostanie zamieniona na dwa mniejsze spotkania. Uroczyste wręczanie statuetek odbędzie się 8 i 22 października 2020 o godz. 16.00 w hotelu Sheraton.
Laureaci Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” to osoby wybitne i nietuzinkowe. Na ich sukces składają się codzienna praca, wytrwałość, dążenie do celu. Serdeczną atmosferą kameralnych spotkań chcemy zrekompensować Laureatom ponad półroczne oczekiwanie na ceremonię wręczenia Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2020”.
Czytaj więcej
Jarosław Pinkas i Andrzej Włodarczyk

Jarosław Pinkas i Andrzej Włodarczyk

Jarosław Pinkas i Andrzej Włodarczyk – nie tylko piłka podczas „Euro 2012”


Dwaj wiceministrowie zdrowia, Jarosław Pinkas i Andrzej Włodarczyk, przekonali opinię publiczną Ukrainy, że kontakty z Polską nie mogą ograniczać się do wspólnej organizacji mistrzostw futbolowych.

W czasie „Euro 2012” z determinacją zaangażowali się w organizację międzynarodowej konferencji poświęconej profilaktyce i leczeniu cukrzycy. W kijowskim hotelu „Ruś” ponad dwustu ukraińskich lekarzy i pięćdziesięciu gości z Polski wysłuchało wykładów specjalistów Niemiec, Rosji, Ukrainy i Polski.

A mówiono, że to niemożliwe.