Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”: 8 i 22 października 2020.
Na początku września Kapituła Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” podjęła decyzję, że tradycyjna Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTS” – spotkanie środowiska ochrony zdrowia w Polsce – zostanie zamieniona na dwa mniejsze spotkania. Uroczyste wręczanie statuetek odbędzie się 8 i 22 października 2020 o godz. 16.00 w hotelu Sheraton.
Laureaci Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” to osoby wybitne i nietuzinkowe. Na ich sukces składają się codzienna praca, wytrwałość, dążenie do celu. Serdeczną atmosferą kameralnych spotkań chcemy zrekompensować Laureatom ponad półroczne oczekiwanie na ceremonię wręczenia Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2020”.
Czytaj więcej
Prof. Piotr Hoffman

Prof. Piotr Hoffman

Kierownik Kliniki Wad Wrodzonych Serca, Instytut Kardiologii Warszawa

Dyplom lekarza uzyskał w 1979 roku w Akademii Medycznej w Warszawie. Uzyskał kolejne stopnie specjalizacji – lekarza chorób wewnętrznych (1983), specjalisty chorób wewnętrznych (1986) oraz specjalisty kardiologa (1991). Doktorat obronił w roku 1989, stopień doktora habilitowanego uzyskał w roku 1998. Tytuł naukowy profesora otrzymał w roku 2006. Jako lekarz rozpoczął pracę w Centralnym Szpitalu Kolejowym w Międzylesiu. Od roku 1984 pracuje w Instytucie Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie. Od 2002 roku jest kierownikiem Kliniki Wad Wrodzonych Serca. Aktywnie zaangażowany w działalność na rzecz środowiska kardiologicznego, między innymi jako Prezes Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (2015-2017). Jest członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego od 2009, przez wiele lat przewodniczył Sekcji Echokardiografii PTK, także przewodniczył Sekcji Wad Wrodzonych Młodocianych i Młodych Dorosłych PTK. Jest członkiem European Society of Cardiology, w latach 2006-2008 aktywnie pracował w zarządzie European Association of Echocardiography, między innymi jako przewodniczący Komitetu Edukacyjnego. Dzielność naukowa koncentruje się na szeroko pojętej kardiologii klinicznej ze szczególnym uwzględnieniem zastosowań echokardiografii