Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”: 8 i 22 października 2020.
Na początku września Kapituła Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” podjęła decyzję, że tradycyjna Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTS” – spotkanie środowiska ochrony zdrowia w Polsce – zostanie zamieniona na dwa mniejsze spotkania. Uroczyste wręczanie statuetek odbędzie się 8 i 22 października 2020 o godz. 16.00 w hotelu Sheraton.
Laureaci Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” to osoby wybitne i nietuzinkowe. Na ich sukces składają się codzienna praca, wytrwałość, dążenie do celu. Serdeczną atmosferą kameralnych spotkań chcemy zrekompensować Laureatom ponad półroczne oczekiwanie na ceremonię wręczenia Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2020”.
Czytaj więcej

Społeczna Rada Instytutu

Społeczną Radę Instytutu stworzą Firmy, którze prowadzą społecznie odpowiedzialną politykę wobec swoich pracowników i kraju działania.

Kapituła Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” oczekuje od nich pomocy w realizowaniu społecznych akcji profilaktycznych i działań edukacyjnych zaproponowanych przez Kapitułę. Instytut będzie wspierać medialnie i merytorycznie (przez udział wybitnych lekarzy specjalistów i dziennikarzy) programy zdrowotne dla pracowników proponowane przez społecznie odpowiedzialne przedsiębiorstwa.

Kontakt: pawel.krus@zlotyotis.pl