Złoty OTIS 2014

Złoty OTIS 2014 – Nominacje

Nominacje do nagrody Złoty OTIS 2014

To już jedenasta edycja Nagrody Zaufania Złoty OTIS. Zachęcamy do głosowania na najbardziej godne zaufania produkty: preparaty dostępne w aptekach bez recepty, dermokosmetyki i sprzęt medyczny.

Mogą Państwo głosować na dowolną liczbę produktów w kategoriach których listę zamieszczamy poniżej.

Z głosowania wykluczone są jedynie produkty z kategorii Debiut roku.

Głosowanie podzielone zostało na pięć trwających jeden miesiąc tur, w których głosujemy na inne kategorie. Za udział w każdej turze przewidziane są oddzielne nagrody. Wśród osób, które wezmą udział w bieżącej turze głosowania rozlosujemy 2 bony wartości 150zł każdy do sieci sklepów EMPIK. Mogą Państwo głosować na dowolną liczbę produktów w kategoriach pierwszej tury plebiscytu.

Wśród głosujących w poprzednich turach głosowania Nagrody Zaufania Złoty OTIS 2014 rozlosowaliśmy nagrody – kartę upominkową do sieci EMPiK:

  • mania90
  • magg007
  • goodomen 4
  • dorota712

Mogą Państwo również zgłosić inne, niewymienione w karcie do głosowania produkty (preparaty dostępne w aptekach bez recepty, dermokosmetyki i sprzęt medyczny), które Waszym zdaniem zasługują na nagrodę. Aby zgłosić nowy produkt należy przesłać jego nazwę na adres mailowy: [email protected].

Rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi w kwietniu 2014 r.

Kategorie nominacji Złoty OTIS 2014