Złoty OTIS 2014 oraz Złoty OTIS z Diamentami – w piątek wielka gala

Już w najbliższy piątek, 4 kwietnia, uroczystość wręczenia Nagród Zaufania Złoty OTIS 2014 oraz Złoty OTIS z Diamentami.

Gala, podczas której będzie miało miejsce rozdanie nagród, to przede wszystkim czas podziękowania i okazania uznania osobom, firmom, programom i produktom, które w ostatnim roku miały olbrzymi wkład w rozwój bardzo ważnych, głównie niematerialnych, wartości w dziedzinie medycyny i farmacji.

Docenieni zostaną również ci, którzy swoją pracą i postawą od lat kształtują wysokie standardy medyczne, zarówno w Polsce jak i na świecie.Tych kilku wyjątkowych laureatów otrzyma 4 kwietnia Honorowe OTISY. Nazwiska Laureatów Honorowych są już znane:

Produkty, które otrzymają Nagrody Zaufania, poznamy oczywiście na wielkiej gali.

Złoty OTIS z Diamentami

Instytut Nagrody Zaufania Złoty OTIS postanowił postanowił również przyjrzeć się zdrowotnym programom profilaktycznym i edukacyjnym. Kapituła wyróżniła trzy programy, które w piątek zostaną wyróżnione Złotym OTISEM z Diamentami 2014. Laureaci Nagród z Diamentami są już znani.

Wielka gala

Uroczystość odbędzie się w Muzeum Kolekcji Jana Pawła II (Galeria Porczyńskich). Zanim jednak poznamy wszystkich laureatów, o godz. 18:00 będziemy mieli zaszczyt uczestniczenia w wykładzie: „Nanomedycyna dla serca” – prof. Tadeusza Malińskiego, tegorocznego Laureata Honorowego Międzynarodowej Nagrody Zaufania Złoty OTIS. Aby podkreślić rangę wieczoru, koncert galowy zagra orkiestra Sinfonia Nova pod dyrekcją Łukasza Wojakowskiego.