Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”: 8 i 22 października 2020.
Na początku września Kapituła Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” podjęła decyzję, że tradycyjna Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTS” – spotkanie środowiska ochrony zdrowia w Polsce – zostanie zamieniona na dwa mniejsze spotkania. Uroczyste wręczanie statuetek odbędzie się 8 i 22 października 2020 o godz. 16.00 w hotelu Sheraton.
Laureaci Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” to osoby wybitne i nietuzinkowe. Na ich sukces składają się codzienna praca, wytrwałość, dążenie do celu. Serdeczną atmosferą kameralnych spotkań chcemy zrekompensować Laureatom ponad półroczne oczekiwanie na ceremonię wręczenia Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2020”.
Czytaj więcej

prof. Włodzimierz Jarmundowicz

Kierownik Kliniki Neurochirurgii, Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu.
Studia ukończył w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi i od razu wiedział, że chce zostać chirurgiem. Podczas studiów zdecydował się na neurochirurgię. W 1988 roku rozpoczął pracę w szpitalu wojskowym we Wrocławiu, a w 1999 w Akademickim Szpitalu Klinicznym (obecnie Uniwersytecki Szpital Kliniczny).
Zespół prof. Włodzimierza Jarmundowicza, po raz pierwszy na świecie, przeszczepił pacjentowi z przerwanym rdzeniem glejowe komórki z opuszki węchowej w mózgu. Dzięki nowatorskiej operacji sparaliżowany od pasa w dół pacjent zaczął chodzić.